Sprawdź często zadawane pytania

Jeżeli nie znajdujesz odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami.
To proste. Zakładasz kartę na profiso.pl za darmo i korzystasz ze zniżek do 35% – zarówno w sklepach internetowych jak i stacjonarnych w całej Polsce.
1. Rejestrujesz się i zakładasz wirtualną kartę profiso za darmo.
2. Po aktywacji karty uzyskujesz dostęp do atrakcyjnych rabatów u Partnerów programu profiso.
3. Wybierasz Partnera i kupujesz wybrane przez Ciebie produkty z określonym przez niego rabatem (wysokość zniżki oraz sposób realizacji zakupu znajdziesz opisany przy każdym partnerze).

Uczestnictwo w programie profiso zakłada obowiązkowe podanie adresu e-mail i numeru telefonu. W zamian za oferowane, bardzo atrakcyjne rabaty, producenci czy firmy prowadzące działalność handlową otrzymują możliwość prowadzenia komunikacji marketingowej z uczestnikami programu. Naszą działalność prowadzimy jednak w sposób odpowiedzialny, zatem zapewniamy, że komunikaty generowane przez platformę profiso będą dotyczyły tylko i wyłącznie produktów i usług, których zakup będzie dawał użytkownikom programu określone i pożądane korzyści.

Karta jest bezpłatna zarówno w momencie założenia jak i w trakcie jej używania.

Po rejestracji i aktywacji wirtualnej karty profiso uzyskasz dostęp do atrakcyjnych rabatów u Partnerów programu.
U każdego z nich poziom oferowanych rabatów jak i sposób ich realizacji może się różnić, jednak przy opisie każdego Partnera znajduje się dokładna informacja jak dany rabat zrealizować.
W zależności od Partnera może to np. wymagać:
– podania numeru Twojej karty jako kodu promocyjnego podczas finalizowania zakupów w wybranym sklepie internetowym;
– podania numeru karty sprzedawcy w przypadku realizacji zakupów w sklepach stacjonarnych, bądź obsługującej Cię osobie podczas zakupu usług;
– podania dedykowanego kodu do danego sklepu, który będziesz mógł/-a pobrać po zalogowaniu się na swoje konto w profiso.pl
Nawet do 35%.
Należy jednak pamiętać, że wielkość rabatów u poszczególnych Partnerów może się różnić, może się też zmieniać w czasie.
U niektórych Partnerów rabaty mogą się także różnić w zależności od tego, czy realizujemy zakup w salonie stacjonarnym czy sklepie internetowym.
U wybranych Partnerów korzyści z uczestnictwa w programie profiso, mogą mieć również inny charakter np. gwarantowany upominek przy zakupach powyżej określonej kwoty.

W chwili obecnej kartę można w bardzo łatwy sposób zachować w aplikacji Stocard. Wkrótce będzie możliwość dodania karty również do Apple Pay (iWallet) z poziomu Stocard.

Google Pay w obecnej wersji aplikacji Profiso nie zostało wdrożone. Przepraszamy użytkowników tej aplikacji za niedogodności. W przyszłej wersji aplikacji Profiso, Google Pay będzie wdrożone.

  1. Otwórz aplikację Stocard i kliknij przycisk „+” w prawym górnym (iOS) lub prawym dolnym (Android) rogu ekranu.
  2. Przewiń listę wyświetlanych kart do pozycji „Inna karta” oznaczonej ikoną „+”.
  3. Uruchomiony zostanie skaner kodów kreskowych oraz pojawi się pole do ręcznego wpisania numeru klienta.
  4. Zeskanuj kod kreskowy kamerą smartfona lub ręcznie wpisz numer klienta. Gotowe!

Swoje konto możesz usunąć w bardzo prosty sposób. Po zalogowaniu się, przejdź do strony „Moje Konto”. Następnie u dołu ekranu kliknij przycisk „Usuń konto”. Gotowe.

W obecnej wersji aplikacji Profiso, zmiana danych odbywa się tylko przez usunięcie konta i założenie nowego. Wiemy, że mogą z tym faktem wiązać się niedogodności po stronie Użytkownika i w przyszłej wersji aplikacji na pewno usprawnimy ten proces.