Vabbe Sp. z o.o.

Sklep:

Internetowy

Dostępne rabaty:

ZAREJESTRUJ / ZALOGUJ SIĘ BY ZOBACZYĆ RABATY

Zniżki na:

Kawa, herbata, syropy i akcesoria do parzenia kawy
   

Opis:

studiokawy.pl - skupia wokół siebie ludzi z pasją – baristów, smakoszy herbaty, podróżników – ludzi kreatywnych i zarazem chętnych aby dzielić się swoimi doświadczeniami.

Chcielibyśmy wykorzystać tą wiedzę i zaprosić wszystkich, którzy będą nas odwiedzać do krzewienia kultury parzenia i picia kawy i herbaty.

Tym zaś, którzy czują, że dopiero rozpoczynają tą przygodę, chętnie pomożemy wybierać najlepszej jakości produkty i opowiemy o metodach parzenia, aby mogli poczuć doskonały smak dystrybuowanych przez nas produktów.

W naszej ofercie znajdziecie renomowane światowe marki oraz posiadające swój niepowtarzalny smak i aromat produkty speciality z lokalnych palarni czy manufaktur.

Już dziś zapraszamy Was do posmakowania: - kaw Blue Bird Republic z najpiękniejszych zakątków świata, które przygotowywane są z najlepszej jakości ziaren, a historie które opowiadają plantatorzy czy zbieracze z tamtejszych regionów zachwycają i zachęcają do ich spróbowania, - herbat Birchall, których tradycja sięga blisko 150 lat.

Produkty serwowane przez tą markę pochodzą ze wschodniej Afryki – od Rwandy po Great Rift Valley w Kenii, a doskonały smak gwarantuje zaszczepione pięć pokoleń temu, przez założyciela tej rodzinnej firmy, nieustanne dążenie do doskonałości, - produktów Lavazza, Pellini, Sweetbird czy ZUMA, a z czasem będziemy wprowadzali ich coraz więcej i więcej.

W studiokawy.pl znajdziecie też szereg urządzeń i akcesoriów, które pomogą Wam w przyrządzaniu kawy i herbaty.

Ofertę tą będziemy cały czas rozwijać, aby zapewnić Wam dostęp do różnorodnych urządzeń, dzięki którym będziecie mogli przyrządzić swój ulubiony napój metodą, którą najbardziej lubicie.

Przejdź do sklepu: